Šajā nedēļā aktuāli pedagoģiskie jautājumi, starptautisko sakaru un sadarbības jautājumi, kā arī tūrisms, pieredzes apmaiņas braucieni, mērķu un vīziju izvirzīšana. (nedēļa sākusies ar Venēru Vēzī, piektdien Jupitera ingresija pēdējā Auna zīmes grādā). Atceramies, ka visu nedēļu joprojām retrogrāds Merkurs, tas var liecināt par pārpratumiem, grūtāku informācijas apmaiņu, aktualizēt kādu iepriekš atliktu lietu pārskatīšanu. Nav labvēlīgi jaunu, īpaši ar informāciju tehnoloģijām un daudzfunkcionalitāti saistītu mobilu lietu iegādei. Veicot pasūtījumus un pirkumus ieteicams būt uzmanīgiem, pārjautāt neskaidrās lietas nesasteidzot lēmumus.

Pirmdiena labvēlīga atvērtai saskarsmei, ar savas iekšējās noturības sajūtas saglabāšanu. Labvēlīgi romantiskai, maigai saskarsmei, kas pilna mīļu sajūtu. Gatavība arī savā dzīvē kaut ko izmainīt izdarot kādas izvēles vai pārskatot partnerattiecības jautājumus. Var būt vēlme kaut ko piedzīvot, pamēģināt, kaut kur doties. Laba diena, lai pašizglītotos uzzinot kaut ko vairāk. (Venēra 150˚ ar Plutonu, Saule 72˚ ar Saturnu).

Otrdiena un trešdiena izteiktāka vajadzība pēc uzticamības, pierastā un praktiskām vērtībām. Vairāk noslēgtība, gatavība pieņemt piesardzīgus lēmumus, lai rīkotos. Šajās dienās labi nodarboties ar organizatoriskām un praktiskām lietām. Var būt vajadzība ar savu rīcību atstāt uz citiem iespaidu. Darbi šajās dienās virzās lēnām, nesteidzīgi. Otrdien var būt kādi pārpratumi, neskaidrības, nemiers komunikācijā. Var gribēties modes lietās ieviest nedaudz avangarda, sadrbībā iziet uz neparedzētu rīcību. Brīvas pašizpausmes pastiprināta ierobežošana šai laikā var veicināt uz robežu pārkāpšanu. (Mēness Mežāzī, Saule 108˚ ar Plutonu, Merkurs 40˚ ar Neptūnu, Saule 0˚ ar Urānu).

Ceturtdiena un piektdiena piemērota draudzīgiem kontaktiem, vieglāk veidot kontaktu ar mazāk pazīstamiem cilvēkiem vai iepazīties. Dienas aktīvas. Grūtāk veikt rutīnas darbus šajās dienās. Var saskarties ar grūtībām saskaņot vienošanās, katrs var palikt pie sava. Šai laikā atmiņa labi darbojas un tālredzīgums izteiktāks. Spēja skaidri formulēt domas un atrast pareizos vārdus pareizajā momentā. Var būt vairāk izteikta uzticība saviem principiem. Jūtas šajā laikā veidojas dziļākas. Var būt noskaņojuma maiņas, nepastāvīgs noskaņojums. (Mēness Ūdensvīrā, Venēra 45˚ ar Urānu, Merkurs 60˚ ar Saturnu, Jupitera ingresija 30˚ Aunā, D.kvadrāts 22˚ Ūdensvīrs – Vērsis).

 

Sestdien un svētdien sapņiem un fantāzijām var tikt piešķirta lielāka nozīme. Labas dienas klasiskās mūzikas pasākumu apmeklēšanai. Ciemošanās var būt ar viesmīlīguma un maiguma nokrāsu. Ja kaut kas tiek uzspiests, tad var izpausties kaprīzums un asums. Kopumā emocionālais fons noturīgs. Draudzības sakariem tiek pievērsta lielāka uzmanība, īpaši lietišķiem sakariem. Šajās dienās var kaut ko vadīt, organizēt, mierīgu garu virzoties savos tekošajos plānos uz priekšu.  Sestdien var vairāk izpaust savas prāta spējas darbībā. Vieglāk veikt intelektuālo darbu, kur nepieciešams praktiski rīkoties, gatavība sasniegt izvirzīto mērķi. Var būt vairāk interese par mākslu, literatūru, izklaidi, savstarpējām attiecībām. (Merkurs 60˚ ar Venēru, Mēness Zivīs, Venēra 120˚ ar Saturnu, Merkurs 80˚ ar Marsu, Marss 140˚ ar Saturnu, Venēra 100˚ ar Neptūnu).

Nedēļa no 8.maija līdz 14.maijam.

Grupas

Kontakti

 

+371 27438281

ieva@ievaastro.lv

© Ievaastro 2023